wystąpił błąd

kalkulator jest tymczasowo niedostępny

Oblicz
przybliżoną cenę

twojej maszyny wirtualnej

vCPU

RAM (GB)

Dysk podstawowy (GB)

+ DODAJ KOLEJNY DODATKOWY DYSK

Możesz skonfigurować maksymalnie 3 dyski dodatkowe. W razie potrzeb zapewniamy większą ilość.

$0.0 / GODZINĘ

około $0.0 / MIESIĄC*

*Szacując wartość miesięczną, przyjmujemy średnią 730 godzin.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowej wyceny kliknij tutaj

Polish cloud for business

 

Wersja angielska One Step Cloud to elastyczne zasoby dla Twojej firmy, bez konieczności kupowania i utrzymywania fizycznej infrastruktury. Przenieś swoje serwery do chmury przy pełnym wsparciu w migracji i rozliczaj się godzinowo.

Wypróbuj

TESTUJ ZA DARMO

ODBIERZ KOD NA 100 PLN

Oblicz Cenę

OBLICZ CENĘ SWOJEJ WŁASNEJ

MASZYNY WIRTUALNEJ

ONE STEP CLOUD.

TWOJE WIRTUALNE CENTRUM DANYCH

DANE W POLSCE

Dane zlokalizowane w Polsce i chronione polskim prawem. Bezpieczeństwo gwarantowane certyfikatami ISO 9001, 27001 i 27018.

PROSTA OBSŁUGA

Dzięki prostemu interfejsowi i elastycznemu API korzystasz ze swoich maszyn wirtualnych dokładnie jak i kiedy potrzebujesz.

ZAUFANA TECHNOLOGIA

Rozwiązanie oparte na standardzie wirtualizacji VMware i infrastrukturze Dell. Bezpieczeństwo i jakość bez vendor locków.

EKSPERCI BEZPIECZEŃSTWA IT

Jesteśmy ekspertami rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa i dostępności danych. Dostarczamy i wdrażamy technologie informatyczne, które dają naszym Klientom pełną swobodę, niezależność, bezpieczeństwo i przynoszą największe korzyści dla ich biznesu. Stworzyliśmy One Step Cloud w oparciu o wieloletnie doświadczenie w doświadczenie w integracji rozwiązań informatycznych.

1 +
PROJEKTÓW
1 +
KLIENTÓW
1 +
INŻYNIERÓW
1 +
LATA DOŚWIADCZENIA

wsparcie na każdym etapie

STRATEGIA

Przed "przeprowadzką" do chmury pomożemy Ci określić priorytety i uporządkować procesy zarządzania danymi wewnątrz Twojej firmy. Na tym etapie skupimy się na planie standaryzacji, wirtualizacji i minimalizacji środowiska, tak aby powstała optymalna do zrealizowania i utrzymania strategia Twojej chmury- prywatnej, publicznej lub hybrydowej.

WDROŻENIE

Prace z założenia prowadzimy etapowo, na bieżąco obserwując efekty. To istotne zwłaszcza w modelu chmury hybrydowej, gdy liczy się poprawna konfiguracja sprzętowo-sieciowa oraz współpraca inżynierów przy integracji rozwiązań tak, by zapewnić najlepszą wydajność oraz elastyczność w zarządzaniu zasobami.

MIGRACJA

One Step Cloud może być wdrażany w modelach prywatnych, publicznych lub hybrydowych, w zależności od unikalnych wymagań Twojej firmy, oraz w dowolnym modelu migracji. W przypadku dużych wdrożeń na naszym własnym środowisku przygotowujemy "Proof of Concept" - wersję testową rozwiązania.​

WSPARCIE

Infrastruktura One Step Cloud jest stale monitorowana – dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom odpowiednie parametry usług. Nasz system helpdesk obsługiwany przez certyfikowanych inżynierów Intratel jest dostępny 24 godziny na dobę.

KLIENCI MÓWIĄ

Od chwili wdrożenia One Step Cloud to jedyna platforma IT z jakiej korzystamy. Wszystkie procesy biznesowe związane z realizacją naszych zleceń odbywają się właśnie tam. Nasza firma ma do czynienia głównie z danymi i rejestrami publicznymi, a przetwarzane dane muszą być przechowywane na terenie Polski. To było dodatkową zaleta, która zdecydowała o wyborze One Step Cloud.
Tomasz Berezowski
CEo, 19e.pl
One Step Cloud dało nam elastyczność. Nie potrzebujemy utrzymywać w firmie dużego działu IT. Nie interesuje nas utrzymanie, upgrade’y oprogramowania, koszty energii i bezpieczeństwo fizyczne, utrzymanie serwerowni. Zamiast serwerów kupowanych nadmiarowo Promotech wykorzystuje zasoby tak jak ich potrzebujemy, skalując zarówno w górę i w dół. IT w firmie jest nie tylko bezpieczniejsze, ale też zoptymalizowane kosztowo co wyraźnie widzimy w analizach.
Marek Siergiej
PROMOTECH SA

ZAUFALI NAM

BLOG