Polityka prywatności

OBOWIĄZUJĄCA OD 01 WRZEŚNIA 2016

One Step Cloud, Inc. („OneStepCloud”, „my”, „nasz„, „nas”) uznaje i szanuje prywatność Twoich danych osobowych oraz zobowiązuje się do zachowania prywatności i poufności danych osobowych, które gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy . Ilekroć jest mowa o „danych osobowych”, oznacza wszelkie informacje, które mogą zidentyfikować ciebie lub osobę prawną, taką jak firma.

Niniejsza Polityka prywatności opisuje nasze praktyki i zasady postępowania z danymi osobowymi. Korzystając z oferowanych przez nas usług, aplikacji i treści („Usług”), zgadzasz się, że jesteś upoważniony do przekazywania tych informacji oraz że wyrażasz zgodę na gromadzenie, manipulowanie, przechowywanie, ujawnianie i inne wykorzystanie twoich informacji zgodnie z opisem w tym dokumencie.

Ten dokument zastępuje wszystkie formy tego dokumentu wcześniej opublikowane przez OneStepCloud. Jeśli nie wyrażasz zgody na naszą Politykę prywatności, nie rejestruj się, nie subskrybuj, nie twórz konta ani nie wchodź w interakcje z naszą witryną OneStepCloud i naszymi Usługami. Nasza Polityka prywatności nie ma zastosowania do praktyk i zasad postępowania z danymi osobowymi stron trzecich, w tym między innymi do stron internetowych, usług i aplikacji stron trzecich („Usługi stron trzecich”), do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem Usług. Nie ponosimy odpowiedzialności za treść ani politykę prywatności tych Usług stron trzecich. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności Usług zewnętrznych, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem Usług.

Jak możemy zbierać informacje

Możemy gromadzić Twoje dane osobowe i inne informacje z różnych źródeł i na różne sposoby, takie jak między innymi: (i) odwiedzanie lub korzystanie z witryny OneStepCloud; (ii) rejestracja w witrynie OneStepCloud.com i w usługach, które my lub nasi partnerzy biznesowi oferujemy, za pośrednictwem konta klienta lub użytkownika („Konto”); (iii) korzystanie z naszych Usług lub naszych partnerów biznesowych; (iv) komunikacja z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, połączenia telefonicznego, czatu, mediów społecznościowych i innych form komunikacji; (v) subskrypcja naszych materiałów marketingowych; (vi) od podmiotów zewnętrznych współpracujemy z takimi podmiotami, ale nie tylko, z naszymi partnerami biznesowymi, usługodawcami, podwykonawcami, partnerami handlowymi, odsprzedawcami, sieciami reklamowymi.

Możemy również zbierać dane osobowe i inne informacje ze środków automatycznych. Podobnie jak inne różne witryny komercyjne, witryna OneStepCloud może wykorzystywać pliki cookie i inne technologie śledzenia w celu gromadzenia informacji na temat korzystania z witryny, takich jak: nazwa domeny; Typ przeglądarki i system operacyjny; Przeglądane strony internetowe; Linki, które klikasz; Twój adres IP; Czas, przez jaki odwiedzasz naszą stronę lub korzystasz z naszych Usług; Oraz odsyłający adres URL lub strona internetowa, która zaprowadziła cię do naszej witryny, a także: czas dostępu, typ przeglądarki, identyfikator urządzenia, nazwa domeny, adres IP, wyświetlenia strony i odsyłający adres URL. Aby uzyskać więcej informacji, przejdź do „Polityki dotyczącej plików cookie” poniżej. Bardzo ważnym źródłem informacji dla nas są serwisy społecznościowe. Każda platforma mediów społecznościowych ma politykę prywatności, która reguluje korzystanie z funkcji mediów społecznościowych. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z polityką prywatności mediów społecznościowych i ich funkcjami.