Samoobsługowe, wirtualne data center

Prosty wynajem
maszyn wirtualnych
i dedykowanych

Samodzielna integracja serwerów dedykowanych i wirtualnych
Marketplace maszyn wirtualnych z preinstalowanym
oprogramowaniem
Katalog obrazów VM
Dostęp do VPN przez VDC
Swoboda doboru parametrów infrastruktury
Bez konieczności certyfikowania się z VMware po stronie klienta

Łatwe
zarządzanie zasobami
i „wbudowane” oszczędności

Łatwy w obsłudze interfejs

One Step Cloud to interfejs typu Single Pane of Glass, czyli ujednolicony, prosty w obsłudze „pulpit nawigacyjny” Twojego wirtualnego centrum danych.

Daje wgląd w kluczowe wskaźniki operacyjne, takie jak koszt użycia infrastruktury, oraz umożliwia łatwe zarządzanie maszynami wirtualnymi.

Wypróbuj interfejs One Step Cloud z promokodem na 100 zł.

API do zautomatyzowanego zarządzania maszynami

Dzięki dostępowi do API  możesz wstrzymywać działanie maszyn, gdy nie są potrzebne. Przy założeniu, że maszyny funkcjonują przez 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku, pozwoli to zaoszczędzić do nawet 80% miesięcznych kosztów utrzymania infrastruktury.

Dane blisko Ciebie

Data center One Step Cloud obsługujące polski rynek zlokalizowane są w Polsce. Chroni je więc prawo Unii Europejskiej, a Twoje dane przechowywane są blisko miejsca ich powstawania.

Przejrzyste
płatności
i rozliczenia

Płatności One Step Cloud oparte są na zużyciu i rozliczane sekundowo Możliwa jest płatność kartą lub kodem przedpłaconym, oraz rozliczenie w kilku walutach Wypróbuj kalkulator cen i konfiguracji.

Bezpieczeństwo

Centra danych wyposażone w najnowocześniejsze rozwiązania Dell Technologies
Technologia oparta o VMware – najszerzej stosowany standard wirtualizacji
Sieć zarządzana przez NSX-V

Usługi zarządzane
i profesjonalne
wsparcie

Dostawcą One Step Cloud jest Intratel – integrator IT obecny na rynku od 1997 roku, Platynowy Partner Dell Technologies i VMware. Zapewnia profesjonalne wsparcie w procesie wdrożenia i integracji z chmurą.

Korzystaj tylko z chmury publicznej, albo połącz jej zalety z wybranymi zasobami w chmurze prywatnej. Zaprojektujemy, przetestujemy i wdrożymy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu.