300 zł zniżki na Festiwal Cyfryzacji

Wypróbuj portal i infrastrukturę One Step Cloud. Z okazji Festiwalu Cyfryzacji udostępniamy Wam kod startowy o wartości 300 zł. Promocja ważna jest od 1 do 10 października 2020.

Wystarczy że:

  • zarejestrujesz się (za darmo)
  • potwierdzisz rejestrację klikając w link w mailu
  • wyrazisz zgodę na przetwarzanie informacji
  • podasz numer telefonu, na który wyślemy SMSem kod – 300 zł na start

Po wykonaniu tych kroków możesz sprawdzić funkcjonowanie naszego portalu tworząc wirtualne maszyny bazujące na rozwiązaniach VMware oraz DELL EMC.

Tworzysz

W OSC możesz stworzyć wirtualny serwer (VPS) na bazie systemów operacyjnych typu Ubuntu, Microsoft Windows Server, Centos, Debian, itp.

Edytujesz

Możesz zwiększać lub zmniejszać zasoby obliczeniowe, dodawać lub usuwać dyski zmieniając tym ilość przestrzeni dyskowej potrzebnej do funkcjonowania twojej maszyny.

Zarządzasz

Samodzielnie zarządzasz środowiskiem wirtualnym, publikujesz usługi oraz komunikujesz się ze swoimi środowiskiem wirtualnym poprzez VPN, który udostępniamy w cenie.

Płacisz od zużycia

Rozliczasz się z nami godzinowo za wykorzystanie sprzętu, a udostępnione API umożliwia oprogramowanie włączania i wyłączania maszyn w godzinach jakie tylko potrzebujesz.

Sprawdź cenę swojej maszyny w naszym kalkulatorze oraz zarejestruj się, by zobaczyć jak prosty w obsłudze może być portal do usług chmurowych.

Zarejestruj się i zacznij zarządzać swoim wirtualnym środowiskiem już teraz.