ONE STEP CLOUD ZE WSPARCIEM DELL TECHNOLOGIES

One Step Cloud to autorskie rozwiązanie Intratela, które daje klientom dostęp do w pełni skalowalnej, elastycznej i przejrzyście wycenianiej usługi chmurowej. Dzięki statusowi Dell Technologies Cloud Service Provider (CSP), przyznanemu właśnie Intratelowi przez Dell Technologies, możliwe będzie świadczenie usług chmurowych na jeszcze wyższym poziomie.

Korzystając ze członkowstwa w programie Dell Technologies Cloud Service Provider, Intratel zapewni klientom korzystniejsze warunki zakupu lub wynajmu infrastruktury przeznaczonej do wykorzystania w ramach usługi One Step Cloud.

Jak działa One Step Cloud?

One Step Cloud działa jak wirtualne centrum danych, umożliwiając przetwarzanie i przechowywanie danych w chmurze przy zachowaniu kontroli nad kosztami (rozliczenie w modelu „pay as you go”)

logo

One Step Cloud to:

  • Prosty w obsłudze interfejs z możliwością elastycznego skalowania zasobów
  • Dostęp do zasobów firmy z każdego miejsca
  • Dedykowane rozwiązania oparte o niestandardowy HW jak GPU/FPGA itp.
  • Najwyższy stopień bezpieczeństwa twoich danych zgodnie z przepisami prawa krajowego i UE

Dzięki doświadczeniu i wsparciu specjalistów Intratel, w ramach wdrożenia One Step Cloud możliwa jest budowa rozwiązania w 100% dopasowanego do potrzeb klienta, wraz z Proof Of Concept.

Dowiedz się więcej na www.onestepcloud.pl

Kolejny poziom partnerstwa z Dell

Program Cloud Service Provider jest częścią kompleksowego programu partnerskiego firmy Dell Technologies. W tym obszarze firma Dell Technologies inwestuje znaczne środki w partnerów, którzy odnoszą sukcesy na rynku oferując rozwiązania w chmurze. Intratel od wielu lat jest także Platynowym Partnerem Dell Technologies w zakresie rozwiązań, sprzętu i infrastruktury.