CHMURA ONE STEP WDROŻONA W CENTRUM DANYCH VXCHNGE SANTA CLARA

One Step Cloud został wdrożony w centrum danych vXchnge w Santa Clara w Kalifornii. vXchnge to dostawca usług kolokacyjnych, którego celem jest poprawa wydajności biznesowej swoich klientów.

„Dzisiejsze firmy mają niezaprzeczalną potrzebę przeniesienia swoich operacji biznesowych do chmury. One Step Cloud potrzebował niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury o solidnych możliwościach zasilania. VXchnge zapewnił to wszystko, a także możliwość połączenia z wieloma sieciami operatorów, zapewniając większa redundancja, zasięg i przychody dla naszych klientów ”- powiedział Mariusz Prószyński, Wiceprezes Intratel Sp. z o.o. . „Cieszymy się, że firma vXchnge jest naszym partnerem centrum danych i planujemy w najbliższej przyszłości rozszerzyć nasze usługi na sieć centrów danych na wschodnim wybrzeżu” – dodał.

Strategicznie zlokalizowany w sercu Doliny Krzemowej obiekt Santa Clara w vXchnge jest wyposażony w najnowocześniejsze funkcje chłodzenia i zasilania, które umożliwiają klientom wdrażanie aplikacji o wysokiej gęstości, skalowanie i reagowanie na zmiany z szybkością i zwinnością. Wyposażeni we wsparcie operacyjne i serwisowe i nadmiarowe komponenty, klienci One Step Cloud mogą polegać na bezpieczeństwie, wsparciu i usługach świadczonych przez vXchnge.

Aby dowiedzieć się więcej o vXchnge, odwiedź www.vxchnge.com