One Step Cloud z nagrodą Best In Cloud 2021

To najbardziej prestiżowe wyróżnienie branży chmurowej w Polsce. Jury magazynu Computerworld, złożone z przedstawicieli nauki oraz praktyków biznesu z największych polskich firm, w konkursie Best In Cloud przyznaje wyróżnienia rozwiązaniom o największej skuteczności i potencjale w cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw.

 

Miło nam poinformować, że jako One Step Cloud i jego dostawca – Intratel – zostaliśmy nagrodzeni srebrną statuetką w kategorii „Najlepszy dostawca usług chmurowych w modelu IaaS”. Drugie miejsce zajęliśmy ex aequo z firmą Orange Polska/Integrated Solutions – serdecznie gratulujemy Kolegom!

 

Nagrody Best in Cloud zostały przyznane w tym roku po raz dziewiąty. Konkurs od początku towarzyszy konferencji o tej samej nazwie, która co roku przyciąga polskich ekspertów i entuzjastów technologii cloud. Charakterystyka wszystkich nagradzanych rozwiązań publikowana jest na łamach raportu Computerworld Best in Cloud 2021, który już wkrótce ukaże się na łamach tego czasopisma.