One Step Cloud

One Step Cloud ze wsparciem Dell Technologies

One Step Cloud to autorskie rozwiązanie Intratela, które daje klientom dostęp do w pełni skalowalnej, elastycznej i przejrzyście wycenianiej usługi chmurowej. Dzięki statusowi Dell Technologies Cloud Service Provider (CSP), przyznanemu właśnie Intratelowi przez Dell Technologies, możliwe będzie świadczenie usług chmurowych na jeszcze wyższym poziomie.

Chmura Intratel

Korzystając ze członkowstwa w programie Dell Technologies Cloud Service Provider, Intratel zapewni klientom korzystniejsze warunki zakupu lub wynajmu infrastruktury przeznaczonej do wykorzystania w ramach usługi One Step Cloud.

Jak działa One Step Cloud?

One Step Cloud działa jak wirtualne centrum danych, umożliwiając przetwarzanie i przechowywanie danych w chmurze przy zachowaniu kontroli nad kosztami (rozliczenie w modelu „pay as you go”)

One Step Cloud to:

  • Prosty w obsłudze interfejs z możliwością elastycznego skalowania zasobów
  • Dostęp do zasobów firmy z każdego miejsca
  • Dedykowane rozwiązania oparte o niestandardowy HW jak GPU/FPGA itp.
  • Najwyższy stopień bezpieczeństwa twoich danych zgodnie z przepisami prawa krajowego i UE

Dzięki doświadczeniu i wsparciu specjalistów Intratel, w ramach wdrożenia One Step Cloud możliwa jest budowa rozwiązania w 100% dopasowanego do potrzeb klienta, wraz z Proof Of Concept.

Dowiedz się więcej na www.onestepcloud.pl

Kolejny poziom partnerstwa z Dell

Program Cloud Service Provider jest częścią kompleksowego programu partnerskiego firmy Dell Technologies. W tym obszarze firma Dell Technologies inwestuje znaczne środki w partnerów, którzy odnoszą sukcesy na rynku oferując rozwiązania w chmurze. Intratel od wielu lat jest także Platynowym Partnerem Dell Technologies w zakresie rozwiązań, sprzętu i infrastruktury.